B2B Giełda Tworzyw Szukaj

Sales Manager | Sales Agent

Firma AmBra Polimeri Sp. z o.o. zatrudni na stanowisku Sales Manager | Sales Agent.
Miejsce pracy:Polska
Oferta ważna do:2015-09-30
Sektor:Sprzedaż i Dystrybucja
Wykształcenie: Zawodowe

Opis stanowiska:

• pozyskiwanie nowych klientów oraz rozwijanie już istniejących kontaktów • sprzedaż polimerów termoplastycznych oraz dodatków do przetwórstwa tworzyw sztucznych: produkcja folii i pianki, wytłaczanie, formowanie (formowanie wtryskowe, rozdmuch, formowanie rotacyjne), produkcja kabli, OEM oraz produkcja części plastikowych w ogóle • pomoc techniczna dotycząca przetwarzania oferowanych produktów • wdrażanie do sprzedaży nowych produktów z naszego stale rosnącego portfolio

Wymagania:

• wiedza techniczna z zakresu tworzyw sztucznych i ich przetwarzania • doświadczenie w sprzedaży polimerów termoplastycznych oraz w kontaktach z klientami w zakresie wyżej wymienionych aplikacji • gotowość do podróży służbowych w regionie północno-wschodniej Europy (NEE) (wizyty u klientów a także na targach branżowych) • dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

Oferujemy pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji, możliwość rozwoju oraz zdobycia nowej wiedzy i doświadczenia. Chcesz stać się częścią naszego szybko rozwijającego się zespołu? Czekamy na Państwa aplikacje. Kompletne dokumenty prosimy wysyłać na adres: natalia@ambrapolymers.com