B2B Giełda Tworzyw Szukaj

Kierownik Produkcji

Firma Synergia Konsulting zatrudni na stanowisku Kierownik Produkcji.
Miejsce pracy:Lubuskie, okolice Zielonej Góry
Oferta ważna do:2015-12-23
Sektor:Produkcja
Wykształcenie: Wyższe techniczne

Opis stanowiska:

Synergia Konsulting (Certyfikat Agencji Zatrudnienia nr 5878) jest polską firmą doradczo-konsultingową specjalizującą się w dostarczaniu najlepszej jakości, twórczych rozwiązań z zakresu rekrutacji menedżerów oraz specjalistów najwyższej klasy. W chwili obecnej, w imieniu naszego klienta, poszukujemy najlepszych kandydatów gotowych objąć stanowisko: KIEROWNIKA PRODUKCJI – TWORZYWA SZTUCZNE miejsce pracy: Zielona Góra Kim jest nasz klient? -jednym z największych inwestorów zagranicznych w kraju; -prężnie działającą firmą produkcyjną oferującą innowacyjne rozwiązania związane z rozwojem gospodarczym;

Wymagania:

Kogo poszukuje nasz klient? Krótko mówiąc: -osoby posiadającej wykształcenie wyższe - techniczne; -osoby zaznajomionej z procesami stosowanymi w przetwórstwie tworzyw sztucznych; -osoby posługującej się językiem angielskim w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację; -osoby posługującej się systemami z zakresu optymalizacji procesów produkcyjnych; -osoby doświadczonej w pracy na stanowisku kierowniczym. Na codzienną pracę Kierownika Produkcji składają się: -zarządzanie zespołem procesowym w zakresie rozwoju nowych produktów; -monitorowanie rozwoju produktu; -testy nowych produktów lub materiałów; -rozwój oraz ulepszenie nowych technologii; -nadzór nad narzędziami utrzymania ruchu lub ulepszenia.

Oferujemy:

NIE APLIKUJ jeśli oczekujesz: -nudnej przewidywalnej pracy w przeciętnej firmie oferującej przeciętny produkt Jeśli NATOMIAST oczekujesz: -pracy w stabilnej firmie o szerokim zasięgu oferującej produkty z „najwyższej półki” -atrakcyjnych warunków zatrudnienia; -codziennej pracy z najlepszymi; -związania się z pracodawcą, który potrafi docenić Twoje zaangażowanie i ciężką pracę -a dodatkowo pracowałaś/eś już na menadżerskim stanowisku w zakładzie produkcyjnym i … postawiłaś/eś znak = między swoimi oczekiwaniami a wymaganiami naszego klienta ... … stwórzmy wspólnie efekt synergii!