B2B Giełda Tworzyw Szukaj

Przedstawiciel Handlowy

Szukam pracy

Szukam pracy na stanowisku Przedstawiciel Handlowy.
Oferta ważna do:2015-09-30
Sektor:Sprzedaż i Dystrybucja
Wykształcenie: Średnie

Opis kandydata:

Zakres obowiązków: Aktywne pozyskiwanie Klientów biznesowych, Sprzedaż folii LDPE, Podpisywanie umów o współpracy, Profesjonalna opieka i doradztwo dla nowych i obecnych klientów , Stałe podnoszenie swoich kwalifikacji. Oferujemy: -Umowę o pracę, stałe wynagrodzenie oraz prowizję od sprzedaży, -Narzędzia pracy: samochód, telefon, laptop, internet mobilny, -Stabilne warunki zatrudnienia, -Samodzielną, ciekawą i pełną wyzwań pracę w rozwijającej się firmie, -Możliwość rozwoju zawodowego, -Praca w firmie o stabilnej pozycji na rynku.

Wykształcenie, kwalifikacje:

Wymagania: - Wykształcenie min. średnie; -Biegła obsługa komputera, - Czynne prawo jazdy kat. B, -Gotowość do odbywania podróży służbowych, -Doświadczenie w sprzedaży folii LDPE – WARUNEK KONIECZNY!!! -Znajomość technik sprzedaży, -Samodzielność i odpowiedzialność, - Komunikatywność, zaangażowanie i umiejętność pracy w grupie, -Mile widziane zdolności organizacyjne, - Bezpośrednia współpraca z Klientami, -Nastawienie na osiągane wyniki, -Samodzielność w pracy, -Chęci uczenia się i podnoszenia swoich kwalifikacji, -Elastyczność i otwartość na nowe doświadczenia. WAŻNE: Podania wraz z CV prosimy wysyłać wyłącznie na adres: sekretariat@folie-nan.pl Przedsiębiorstwo NAN zastrzega sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane podania.